apie mus

Aukšta darbų kokybė yra pagrindinis mūsų tikslas

Nuolatos ieškome geriausio sprendimo!

Pasibaigus 2008 m. ekonominei krizei pagyvėjo verslas, bankai pradėjo geresnėmis sąlygomis suteikinėti ilgalaikes paskolas būstui įsigyti, o tai atgaivino ir patį statybų sektorių.

Statybose ėmė trūkti darbininkų, todėl stambesnės statybų įmonės pradėjo samdyti statybininkus iš Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos. Tai labai pigi darbo jėga, tačiau dažnai neturinti jokio suvokimo apie darbo kokybės reikalavimus ir darbo kultūrą. Po tokių „meistrų” sumontuotų pamatų dažnas mūrininkas turėdavo problemų norėdamas kokybiškai išmūryti sienas. Tos pačios problemos būdavo ir stogdengiams dėl blogai išmūrytų sienų. Ne kartą susitikdami objektuose su patyrusiais įvairių sričių statybininkais aptardavome šias problemas. Matėme, kad ne visus užsakovus tenkina tik pigi statybos darbų kaina. Dauguma norėjo ir kokybiškai atlikto darbo. Nusprendėme susiburti į bendriją, kurią sudarytų tik profesionalūs savo srities specialistai, dirbantys su verslo liudijimais. Per keletą metų susiformavo komanda iš betonuotojų, turinčių savo techniką ir klojinius, mūrininkų, galinčių pastatyti namus pagal pačius sudėtingiausius projektus, sumontuoti sąramas, plokštes, išlieti žiedus ir stogdengių, galinčių sumontuoti bet kokio sudėtingumo stogus, ventiliuojamus karkasus, karkasinius bei skydinius namus, pirtis, pastoges, terasas. Toks susijungimas mums leido išlikti nepriklausomais nuo darbdavio ir sėkmingai dirbti statybų versle.


Mes skiriame didelį dėmesį statybų darbų užsakovui. Esame statytojas, kuriuo galite pasitikėti.

Atsakingas darbas

Užsakovui pageidaujant, teisingai pastatyti namą gali tik profesionalų brigados, už savo darbų kokybę atsakančios ne tik prieš užsakovą, bet ir prieš sekančius darbus atliekančius kolegas. Tai yra labai svarbu!

Pagalba visu statybos laikotarpiu

Kitas mūsų privalumas yra tas, kad mes konsultuojame užsakovą nemokamai visais jo statomo objekto klausimais. Padedame bendrauti su architektais, konstruktoriais, pasirinkti ir pigiau nupirkti teisingas medžiagas namo statybai, patariame kur pataupyti galima, o kur nereikėtų. Rekomenduojame profesionalius specialistus tų sričių, kurių darbų mes patys neatliekame.

Namų rekonstrukcijos

Namo rekonstrukciją užsakovui ypač sudėtinga atlikti kai reikia kad vienu metu objekte dirbtų įvairių sričių statybininkai, o darbų apimtys nedidelės. Tai mes irgi atliekame, nes galime tarp savų brigadų susiderinti galimybes ir laiką.

Norite gyventi profesionaliai pastatytame name? Kreipkitės!